PM1812-1R5J-RC
Numer produktu DigiKey
PM1812-1R5J-RCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
PM1812-1R5J-RCCT-ND - Taśma cięta (CT)
PM1812-1R5J-RCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PM1812-1R5J-RC
Opis
FIXED IND 1.5UH 410MA 600 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 µH Nieekranowane Cewka indukcyjna 410 mA Maks. 600mOhm 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PM1812-1R5J-RC Modele
Kategoria
Q przy częst.
50 przy 7,96MHz
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
70MHz
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
7.96 MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1812
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)
Ekranowanie
Nieekranowane
Bazowy numer produktu
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 600mOhm