PM1210-560J-RC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
56 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 70 mA Maks. 8Ohm 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PM1210-560J-RC
Numer produktu DigiKey
PM1210-560J-RC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
PM1210-560J-RC
Opis
FIXED IND 56UH 70MA 8 OHM SMD
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PM1210-560J-RC Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 8Ohm
Prod.
Q przy częst.
30 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
15MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
2.52 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,087" (2,20mm)