PLR025-EI22A12S
Numer produktu DigiKey
118-PLR025-EI22A12S-ND - Taśma i szpula (TR)
118-PLR025-EI22A12SCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-PLR025-EI22A12SDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PLR025-EI22A12S
Opis
XFMR POE DC/DC CONV SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Power Over Ethernet (PoE) do Do przetworników prąd stały/prąd stały STransformatory SMPS 1500Vrms Izolacja 250kHz Montaż powierzchniowy
Kategoria
Napięcie - pomocnicze
12V przy 50mA
Producent
Bourns Inc.
Napięcie - izolacji
1500Vrms
Seria
Częstotliwość
250kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Do przetworników prąd stały/prąd stały
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Zastosowania
Power Over Ethernet (PoE)
Styl
Planarne
Napięcie - pierwotne
35 - 57V