PFBR45-ST13150S
Numer produktu DigiKey
118-PFBR45-ST13150STR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-PFBR45-ST13150SCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-PFBR45-ST13150SDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PFBR45-ST13150S
Opis
TRANSFORMER PLC 0.45W 1.0MH EP13
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,0mH Przeznaczenie ogólne Transformatory impulsowe 2:1 Montaż powierzchniowy
Kategoria
Indukcyjność
1,0mH
Producent
Bourns Inc.
Przekładnia zwojowa - pierwotne:wtórne
2:1
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,551" x 0,547" (14,00mm x 13,90mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,531" (13,50mm)
Typ transformatora
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 497 wyświetl teraz
Taśma cięta (CT) & Digi-Reel®
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
497W magazynie