PDB185-GTR01-254A2
Numer produktu DigiKey
PDB185-GTR01-254A2-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB185-GTR01-254A2
Opis
POT 250K OHM 1/20W CARBON LOG
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
250k Ohm 1 zespoły Logarytmiczne Montaż panelowy Potencjometr Posobne, DPDT 1.0 Obrót Węgiel 0,05W, 1/20W Zacisk lutowany
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Rezystancja (omy)
250k
Długość aktuatora
0,748" (19,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,05W, 1/20W
Gwint tulei
3/8-32
Przełącznik wbudowany
Posobne, DPDT
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,862" x 0,591" (21,90mm x 15,00mm)