PDB182-GTR01-503B0
Numer produktu DigiKey
PDB182-GTR01-503B0-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB182-GTR01-503B0
Opis
POT 50K OHM 1/8W CARBON LINEAR
Szczegółowy opis
50k Ohm 2 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,125W, 1/8W Zacisk lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PDB182-GTR01-503B0 Modele
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Rezystancja (omy)
50k
Długość aktuatora
0,748" (19,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,125W, 1/8W
Gwint tulei
3/8-32
Przełącznik wbudowany
Brak
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)