PDB181-K425K-105B
Numer produktu DigiKey
PDB181-K425K-105B-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB181-K425K-105B
Opis
POT 1M OHM 1/5W CARBON LINEAR
Szczegółowy opis
1M Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,2W, 1/5W Wtyki PC
Kategoria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Wtyki PC
Typ aktuatora
Karbowana i z rowkiem
Rezystancja (omy)
1M
Długość aktuatora
0,984" (25,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,2W, 1/5W
Gwint tulei
M7 x 0,75
Przełącznik wbudowany
Brak
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)