PDB181-K420P-105A2
PDB181-K420P-105A2
PDB181-K420P-105A2
Numer produktu DigiKey
118-PDB181-K420P-105A2-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB181-K420P-105A2
Opis
POT 1M OHM 1/10W CARBON LOG
Szczegółowy opis
1M Ohm 1 zespoły Logarytmiczne Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,1W, 1/10W Wtyki PC
Kategoria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Wtyki PC
Typ aktuatora
Okrągłe
Rezystancja (omy)
1M
Długość aktuatora
0,787" (20,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,1W, 1/10W
Gwint tulei
M7 x 0,75
Przełącznik wbudowany
Brak
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)