PDB181-E415F-104B
Numer produktu DigiKey
PDB181-E415F-104B-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB181-E415F-104B
Opis
POT 100K OHM 1/5W CARBON LINEAR
Szczegółowy opis
100k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,2W, 1/5W Zacisk lutowany
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Typ aktuatora
Spłaszczony
Rezystancja (omy)
100k
Długość aktuatora
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,2W, 1/5W
Gwint tulei
M7 x 0,75
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)