PCW1J-B24-KAB103L
Numer produktu DigiKey
PCW1J-B24-KAB103L-ND
Producent
Numer produktu producenta
PCW1J-B24-KAB103L
Opis
POT 10K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Przewodzące tworzywo sztuczne 0,75W, 3/4W Wtyki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PCW1J-B24-KAB103L Modele
Kategoria
Typ regulacji
Regulacja górna
Producent
Bourns Inc.
Współczynnik temperaturowy
±1000ppm/°C
Seria
Obrót
300°
Opakowanie
Taca
Materiał rezystancyjny
Przewodzące tworzywo sztuczne
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyki PC
Rezystancja (omy)
10k
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
0,750" (19,05mm)
Moc (W)
0,75W, 3/4W
Średnica aktuatora
0,250" (6,35mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
M9 x 0,75
Liczba obrotów
1.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,920" x 0,874" (23,37mm x 22,20mm)