MZ1608-102Y
Numer produktu DigiKey
MZ1608-102YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MZ1608-102YCT-ND - Taśma cięta (CT)
MZ1608-102YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MZ1608-102Y
Opis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Zasilanie, linia sygnałowa FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 100mA 600mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MZ1608-102Y Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
100mA
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
600mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Zasilanie, linia sygnałowa
Wysokość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
1 kOhms @ 100 MHz