MU3261-300Y jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
30 Ohms @ 100 MHz 1 Zasilanie, linia sygnałowa FKoraliki i kostki ferrytowe 1206 (3216 metryczne) 500mA 200mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MU3261-300Y
Numer produktu DigiKey
118-MU3261-300YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MU3261-300Y
Opis
FERRITE BEAD 30 OHM 1206 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MU3261-300Y Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
500mA
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
200mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Zasilanie, linia sygnałowa
Wysokość (maks.)
0,051" (1,30mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
30 Ohms @ 100 MHz