MOV-20D471KTR
Numer produktu DigiKey
118-MOV-20D471KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MOV-20D471KTRCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MOV-20D471KTR
Opis
VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM
Szczegółowy opis
470 V 6.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Modele EDA/CAD
MOV-20D471KTR Modele
Napięcie warystora (maks.)
517 V
Prąd - udarowy
6.5 kA
Seria
Energia
220J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Pojemność przy częstotliwości
1020 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Maksymalne napięcie stałe
385 V
Napięcie warystora (min.)
423 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm
Napięcie warystora (typ.)
470 V