MOV-20D390K
Numer produktu DigiKey
118-MOV-20D390K-ND
Producent
Numer produktu producenta
MOV-20D390K
Opis
VARISTOR 39V 2KA DISC 20MM
Szczegółowy opis
39 V 2 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Modele EDA/CAD
MOV-20D390K Modele
Napięcie warystora (maks.)
43 V
Prąd - udarowy
2 kA
Seria
Energia
26J
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
18000 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
25 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Maksymalne napięcie stałe
31 V
Napięcie warystora (min.)
35 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm
Napięcie warystora (typ.)
39 V