MOV-20D271K
Numer produktu DigiKey
MOV-20D271K-ND
Producent
Numer produktu producenta
MOV-20D271K
Opis
VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
Szczegółowy opis
270 V 6.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Modele EDA/CAD
MOV-20D271K Modele
Napięcie warystora (maks.)
297 V
Prąd - udarowy
6.5 kA
Seria
Energia
127J
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
1800 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
175 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Maksymalne napięcie stałe
225 V
Napięcie warystora (min.)
243 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm
Napięcie warystora (typ.)
270 V