MOV-20D201KTR
Numer produktu DigiKey
118-MOV-20D201KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MOV-20D201KTRCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MOV-20D201KTR
Opis
VARISTOR 200V 6.5KA DISC 20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 V 6.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MOV-20D201KTR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
225 V
Producent
Bourns Inc.
Prąd - udarowy
6.5 kA
Seria
Energia
95J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
2400 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
130 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Maksymalne napięcie stałe
170 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
185 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm
Napięcie warystora (typ.)
200 V