MOV-14D560K
Numer produktu DigiKey
118-MOV-14D560K-ND
Producent
Numer produktu producenta
MOV-14D560K
Opis
VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM
Szczegółowy opis
56 V 1 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Modele EDA/CAD
MOV-14D560K Modele
Kategoria
Prąd - udarowy
1 kA
Energia
11J
Pojemność przy częstotliwości
3600 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
35 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
45 V
Napięcie warystora (min.)
50 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
56 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
62 V