MOV-14D330KTR
Numer produktu DigiKey
118-MOV-14D330KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MOV-14D330KTRCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MOV-14D330KTR
Opis
VARISTOR 33V 1KA DISC 14MM
Szczegółowy opis
33 V 1 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Modele EDA/CAD
MOV-14D330KTR Modele
Kategoria
Prąd - udarowy
1 kA
Energia
7,5J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Pojemność przy częstotliwości
6100 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
20 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
26 V
Napięcie warystora (min.)
30 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
33 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
36 V