MOV-14D181K
Numer produktu DigiKey
MOV-14D181K-ND
Producent
Numer produktu producenta
MOV-14D181K
Opis
VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM
Szczegółowy opis
180 V 4.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Modele EDA/CAD
MOV-14D181K Modele
Energia
50J
Pojemność przy częstotliwości
1100 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
115 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
150 V
Napięcie warystora (min.)
162 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
180 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
198 V