MOV-14D101K
Numer produktu DigiKey
118-MOV-14D101K-ND
Producent
Numer produktu producenta
MOV-14D101K
Opis
VARISTOR 100V 4.5KA DISC 14MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 V 4.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MOV-14D101K Modele
Kategoria
Prąd - udarowy
4.5 kA
Producent
Bourns Inc.
Energia
28J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
2000 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
60 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
85 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
90 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
100 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
110 V