MOV-10D561KTR
Numer produktu DigiKey
118-MOV-10D561KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MOV-10D561KTRCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MOV-10D561KTR
Opis
VARISTOR 560V 2.5KA DISC 10MM
Szczegółowy opis
560 V 2.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MOV-10D561KTR Modele
Energia
70J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Pojemność przy częstotliwości
180 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
350 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
460 V
Napięcie warystora (min.)
504 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
560 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
616 V