MOV-10D560KTR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
56 V 500 A Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MOV-10D560KTR
Numer produktu DigiKey
118-MOV-10D560KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MOV-10D560KTRCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MOV-10D560KTR
Opis
VARISTOR 56V 500A DISC 10MM
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MOV-10D560KTR Modele
Kategoria
Prąd - udarowy
500 A
Energia
7J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Pojemność przy częstotliwości
1800 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
35 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
45 V
Napięcie warystora (min.)
50 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
56 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
62 V