MOV-10D361K
Numer produktu DigiKey
118-MOV-10D361K-ND
Producent
Numer produktu producenta
MOV-10D361K
Opis
VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
360 V 2.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Modele EDA/CAD
MOV-10D361K Modele
Kategoria
Prąd - udarowy
2.5 kA
Producent
Bourns Inc.
Energia
47J
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
280 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
230 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
300 V
Napięcie warystora (min.)
324 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
360 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
396 V