MOV-07D621K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
620 V 1.2 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 7mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MOV-07D621K
Numer produktu DigiKey
118-MOV-07D621K-ND
Producent
Numer produktu producenta
MOV-07D621K
Opis
VARISTOR 620V 1.2KA DISC 7MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MOV-07D621K Modele
Kategoria
Prąd - udarowy
1.2 kA
Producent
Energia
33J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
96 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
385 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
505 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
558 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 7mm
Napięcie warystora (typ.)
620 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
682 V