MOV-07D270KTR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 1 892
Arkusz danych
27 V 250 A Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 7mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MOV-07D270KTR
Numer produktu DigiKey
118-MOV-07D270KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MOV-07D270KCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MOV-07D270KTR
Opis
VARISTOR 27V 250A DISC 7MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MOV-07D270KTR Modele
Kategoria
Prąd - udarowy
250 A
Producent
Bourns Inc.
Energia
1,4J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
3120 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
17 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
18 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
24 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 7mm
Napięcie warystora (typ.)
27 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
30 V