MOV-07D241KTR
Numer produktu DigiKey
118-MOV-07D241KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MOV-07D241KTRCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MOV-07D241KTR
Opis
VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
240 V 1.2 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 7mm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MOV-07D241KTR Modele
Kategoria
Prąd - udarowy
1.2 kA
Producent
Bourns Inc.
Energia
15J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
252 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
150 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
200 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
216 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 7mm
Napięcie warystora (typ.)
240 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
264 V