MH3261-601Y
Numer produktu DigiKey
MH3261-601YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MH3261-601YCT-ND - Taśma cięta (CT)
MH3261-601YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MH3261-601Y
Opis
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Zasilanie, linia sygnałowa FKoraliki i kostki ferrytowe 1206 (3216 metryczne) 2A 100mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MH3261-601Y Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
2A
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
100mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Zasilanie, linia sygnałowa
Wysokość (maks.)
0,051" (1,30mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
600 Ohms @ 100 MHz