MH2029-300Y
Numer produktu DigiKey
MH2029-300YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MH2029-300YCT-ND - Taśma cięta (CT)
MH2029-300YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MH2029-300Y
Opis
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 Ohms @ 100 MHz 1 Zasilanie, linia sygnałowa FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 3A 25mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MH2029-300Y Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
3A
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
25mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Zasilanie, linia sygnałowa
Wysokość (maks.)
0,043" (1,10mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
30 Ohms @ 100 MHz