MG2029-121Y
Numer produktu DigiKey
MG2029-121YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MG2029-121YCT-ND - Taśma cięta (CT)
MG2029-121YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MG2029-121Y
Opis
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Zasilanie, linia sygnałowa FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 300mA 250mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MG2029-121Y Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
300mA
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
250mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Zasilanie, linia sygnałowa
Wysokość (maks.)
0,043" (1,10mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
120 Ohms @ 100 MHz