MG1608-800Y
Numer produktu DigiKey
MG1608-800YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MG1608-800Y
Opis
FERRITE BEAD 80 OHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
80 Ohms @ 100 MHz 1 Zasilanie, linia sygnałowa FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 300mA 300mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MG1608-800Y Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
300mA
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
300mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Zasilanie, linia sygnałowa
Wysokość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
80 Ohms @ 100 MHz