MF-USHT200KX/12-2
Numer produktu DigiKey
118-MF-USHT200KX/12-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MF-USHT200KX/12-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
118-MF-USHT200KX/12-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MF-USHT200KX/12-2
Opis
PTC RESET FUSE 12V 2.0A 1210
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 12V 2 A Ih Montaż powierzchniowy 1210 (3225 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
15 mOhms
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
150 mOhms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - maks.
12V
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
2 A
Rozmiar / wymiar
0,135" x 0,110" (3,43mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
6 A
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)
Prąd - maks.
40 A