MF-USHT150KX/12-2
Numer produktu DigiKey
118-MF-USHT150KX/12-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MF-USHT150KX/12-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
118-MF-USHT150KX/12-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MF-USHT150KX/12-2
Opis
PTC RESET FUSE 12V 1.5A 1210
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 12V 1.5 A Ih Montaż powierzchniowy 1210 (3225 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
25 mOhms
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
250 mOhms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - maks.
12V
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.5 A
Rozmiar / wymiar
0,135" x 0,110" (3,43mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
4.5 A
Grubość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Prąd - maks.
40 A