MF-USHT125KX/12-2 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | MF-USHT125KX/12-2 |
Opis | PTC RESET FUSE 12V 1.25A 1210 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 21 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 12V 1.25 A Ih Montaż powierzchniowy 1210 (3225 metryczne), wklęsłe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Rezystancja - początkowa (Ri) (min.) 30 mOhms |
Producent Bourns Inc. | Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.) 300 mOhms |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Napięcie - maks. 12V | Obudowa / skrzynia 1210 (3225 metryczne), wklęsłe |
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.) 1.25 A | Rozmiar / wymiar 0,135" x 0,110" (3,43mm x 2,80mm) (dł. x szer.) |
Prąd - wyzwalania (It) 3.75 A | Grubość (maks.) 0,041" (1,05mm) |
Prąd - maks. 40 A | Agencja zatwierdzająca cURus |