MF-USHT020KX/36-2
Numer produktu DigiKey
118-MF-USHT020KX/36-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MF-USHT020KX/36-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
118-MF-USHT020KX/36-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MF-USHT020KX/36-2
Opis
PTC RESET FUSE 36V 200MA 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 36V 200 mA Ih Montaż powierzchniowy 1210 (3225 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
600 mOhms
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
5 Ohms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Typ
Polimerowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - maks.
36V
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
200 mA
Rozmiar / wymiar
0,135" x 0,110" (3,43mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
1 A
Grubość (maks.)
0,033" (0,85mm)
Prąd - maks.
20 A