MF-SM075/60-2-99 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 96 724
Arkusz danych
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 60V 750 mA Ih Montaż powierzchniowy 2-SMD
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
MF-SM075/60-2-99
Numer produktu DigiKey
MF-SM075/60-2-99TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MF-SM075/60-2-99
Opis
PTC RESET FUSE 60V 750MA 2SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MF-SM075/60-2-99 Modele
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
230 mOhms
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
1 Ohms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Nieaktualne
Kwalifikacja
AEC-Q200
Typ
Polimerowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - maks.
60V
Obudowa / skrzynia
2-SMD
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
750 mA
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,214" (7,31mm x 5,44mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
1.5 A
Grubość (maks.)
0,125" (3,18mm)
Prąd - maks.
10 A