MF-RHT300-2 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | MF-RHT300-2 |
Opis | PTC RESET FUSE 16V 3A RADIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 16V 3 A Ih Otwór przelotowy Promieniowe, tarcza |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Rezystancja - początkowa (Ri) (min.) 33 mOhms |
Producent Bourns Inc. | Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.) 79 mOhms |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Klasa Motoryzacja |
Status części Aktywny | Kwalifikacja AEC-Q200 |
Typ Polimerowe | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Napięcie - maks. 16V | Obudowa / skrzynia Promieniowe, tarcza |
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.) 3 A | Rozmiar / wymiar 0,346" x 0,118" (8,80mm x 3,00mm) (dł. x szer.) |
Prąd - wyzwalania (It) 6 A | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,543" (13,80mm) |
Prąd - maks. 100 A | Rozstaw odprowadzeń 0,201" (5,10mm) |