MF-RHT300-2
Numer produktu DigiKey
118-MF-RHT300-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MF-RHT300-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MF-RHT300-2
Opis
PTC RESET FUSE 16V 3A RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 16V 3 A Ih Otwór przelotowy Promieniowe, tarcza
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
33 mOhms
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
79 mOhms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Typ
Polimerowe
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - maks.
16V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
3 A
Rozmiar / wymiar
0,346" x 0,118" (8,80mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
6 A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,543" (13,80mm)
Prąd - maks.
100 A
Rozstaw odprowadzeń
0,201" (5,10mm)