MF-RHT200/32-2
Numer produktu DigiKey
118-MF-RHT200/32-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MF-RHT200/32-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
MF-RHT200/32-2
Opis
PTC RESET FUSE 32V 2A RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 32V 2 A Ih Otwór przelotowy Promieniowe, tarcza
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
45 mOhms
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
110 mOhms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Typ
Polimerowe
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - maks.
32V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
2 A
Rozmiar / wymiar
0,118" x 0,551" (3,00mm x 14,00mm) (śr. x gr.)
Prąd - wyzwalania (It)
3.8 A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,551" (14,00mm)
Prąd - maks.
50 A
Rozstaw odprowadzeń
0,201" (5,10mm)