MF-NSMF175-2
Numer produktu DigiKey
118-MF-NSMF175-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MF-NSMF175-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
118-MF-NSMF175-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MF-NSMF175-2
Opis
1206 POLYMER PTC 1.75A/6V
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 6V 1.75 A Ih Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
20 mOhms
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
85 mOhms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie - maks.
6V
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.75 A
Rozmiar / wymiar
0,128" x 0,063" (3,25mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
3.5 A
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)
Prąd - maks.
100 A