MF-NSMF125-2
Numer produktu DigiKey
118-MF-NSMF125-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MF-NSMF125-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
118-MF-NSMF125-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MF-NSMF125-2
Opis
1206 POLYMER PTC 1.25A/6V
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 6V 1.25 A Ih Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
50 mOhms
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
140 mOhms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie - maks.
6V
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.25 A
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
2.5 A
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)
Prąd - maks.
100 A