MF-NSMF025X-2
Numer produktu DigiKey
118-MF-NSMF025X-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MF-NSMF025X-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
118-MF-NSMF025X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MF-NSMF025X-2
Opis
PTC RESETTABLE 0.25A 16V SMD 120
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 16V 250 mA Ih Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
450 mOhms
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
2.3 Ohms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie - maks.
16V
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
250 mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
500 mA
Grubość (maks.)
0,033" (0,85mm)
Prąd - maks.
20 A