MF-NSMF025/30X-2
Numer produktu DigiKey
118-MF-NSMF025/30X-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MF-NSMF025/30X-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
118-MF-NSMF025/30X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MF-NSMF025/30X-2
Opis
FUSE RESET PPTC 1206 0.25A/30V
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 30V 250 mA Ih Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
50 ms
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
450 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
2.3 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
30V
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
250 mA
Grubość (maks.)
0,033" (0,85mm)
Prąd - wyzwalania (It)
500 mA
Agencja zatwierdzająca
cUL, cURus, TUV
Prąd - maks.
60 A