MF-NSHT020KX-2
Numer produktu DigiKey
118-MF-NSHT020KX-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MF-NSHT020KX-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
118-MF-NSHT020KX-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MF-NSHT020KX-2
Opis
PTC RESET FUSE 30V 200MA 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 30V 200 mA Ih Montaż powierzchniowy 1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
100 ms
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
600 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
5 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Polimerowe
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie - maks.
30V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
200 mA
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), wklęsłe
Prąd - wyzwalania (It)
1 A
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd - maks.
20 A
Grubość (maks.)
0,033" (0,85mm)