MF-MSMF110/16-2
Numer produktu DigiKey
MF-MSMF110/16-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
MF-MSMF110/16-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
MF-MSMF110/16-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MF-MSMF110/16-2
Opis
PTC RESET FUSE 16V 1.1A 1812
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 16V 1.1 A Ih Montaż powierzchniowy 1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MF-MSMF110/16-2 Modele
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
40 mOhms
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
210 mOhms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Nie do nowych projektów
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Typ
Polimerowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - maks.
16V
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.1 A
Rozmiar / wymiar
0,179" x 0,128" (4,55mm x 3,24mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
2.2 A
Grubość (maks.)
0,033" (0,85mm)
Prąd - maks.
100 A