MF-MSMF075/24-2
Numer produktu DigiKey
MF-MSMF075/24-2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
MF-MSMF075/24-2CT-ND - Taśma cięta (CT)
MF-MSMF075/24-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MF-MSMF075/24-2
Opis
PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 24V 750 mA Ih Montaż powierzchniowy 1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Modele EDA/CAD
MF-MSMF075/24-2 Modele
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
110 mOhms
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
450 mOhms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie - maks.
24V
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
750 mA
Rozmiar / wymiar
0,179" x 0,128" (4,55mm x 3,24mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
1.5 A
Grubość (maks.)
0,033" (0,85mm)
Prąd - maks.
40 A