HVMA03F40C-ST10S
Numer produktu DigiKey
118-HVMA03F40C-ST10STR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-HVMA03F40C-ST10SCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-HVMA03F40C-ST10SDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HVMA03F40C-ST10S
Opis
TRANSF FLYBACK 3W 14V ER9.5
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przetworniki zwrotne do Do przetworników prąd stały/prąd stały STransformatory SMPS 4000V~ Izolacja 100 - 400kHz Montaż powierzchniowy
Kategoria
Indukcyjność przy częstotliwości
40µH przy 100kHz
Producent
Bourns Inc.
Częstotliwość
100 - 400kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 155°C
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Typ
Do przetworników prąd stały/prąd stały
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Zastosowania
Przetworniki zwrotne
Rozmiar / wymiar
0,374" x 0,406" (9,50mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - pierwotne
6 - 27V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Napięcie - pomocnicze
14V przy 100mA
Styl
Uzwojenie
Napięcie - izolacji
4000V~