GMOV-20D650K
Numer produktu DigiKey
GMOV-20D650K-ND
Producent
Numer produktu producenta
GMOV-20D650K
Opis
VARISTOR 10KA DISC 20MM
Szczegółowy opis
10 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Energia
70J
Pojemność przy częstotliwości
4 pF @ 1 MHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
65 V
Maksymalne napięcie stałe
85 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm