GMOV-20D321K
Numer produktu DigiKey
GMOV-20D321K-ND
Producent
Numer produktu producenta
GMOV-20D321K
Opis
VARISTOR 10KA DISC 20MM
Szczegółowy opis
10 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GMOV-20D321K Modele
Energia
360J
Pojemność przy częstotliwości
4 pF @ 1 MHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
320 V
Maksymalne napięcie stałe
415 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm