GMOV-20D231K nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 450
Arkusz danych
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 147
Arkusz danych
10 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Bourns GMOV™ Protection Components | Digi-Key Daily
GMOV-20D231K
Numer produktu DigiKey
GMOV-20D231K-ND
Producent
Numer produktu producenta
GMOV-20D231K
Opis
VARISTOR 10KA DISC 20MM
Szczegółowy opis
Energia
255J
Pojemność przy częstotliwości
4 pF @ 1 MHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
230 V
Maksymalne napięcie stałe
300 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm