GMOV-14D251K nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 820
Arkusz danych
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
6 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Bourns GMOV™ Protection Components | Digi-Key Daily
GMOV-14D251K
Numer produktu DigiKey
GMOV-14D251K-ND
Producent
Numer produktu producenta
GMOV-14D251K
Opis
VARISTOR 6KA DISC 14MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - udarowy
6 kA
Producent
Bourns Inc.
Energia
140J
Seria
Liczba obwodów
1
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
4 pF @ 1 MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
250 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Maksymalne napięcie stałe
320 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm